Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Schengen Vizesi Başvuru Formu Tercümesi

Schengen Vizesi Başvuru Formu Tercümesi,  Schengen Vizesi tek bir vize ile 33 ülkeye girme imkanı sağlayan ortak bir vize. Doğu Avrupadaki bazı ülkeler hariç, Avrupa’nın önemli bir kısmını Schengen vizesi ile gezebiliyorsunuz. Schengen bölgesine yer alan 33 ülkenin 26 tanesine Schengen vizesi verebiliyor, diğer 7 tanesi de vize verme yetkisi yok ama Schengen vizesi ile topraklarına girmenize izin veriyor. 1995’te Avrupa Birliği’nde yürürlüğe giren bu sözleşmeye göre Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Hollanda, Fransa, İtalya, İsveç, İspanya, Lüksemburg, Litvanya, Macaristan, Letonya, Malta, Portekiz, Slovakya, Polonya, Slovenya ve Yunanistan’ı kapsamaktadır. Ayrıca AB’ye üye olmayan ancak özel bir sözleşme ile Schengen ilkelerini benimsediklerini bildiren İsviçre, İzlanda ve Norveç’de de Schengen vizesi uygulanmaktadır. 

image

Yabancı bir kişinin Schengen üyesi ülkelerden birinin vizesi ile bölgeye girdiğinde diğer ülkelere de serbestçe seyahat edebilmesini sağlamaktadır. Vize hangi ülke için alındıysa, ilk seyahatin o ülkeye yapılması gerekliliği bulunmaktadır. Bu nedenle Schengen Vizesi Başvuru Formu Tercümesi ihtiyacı doğuyor. Üstün bir kaliteyle bu hizmeti size uygun fiyatlar ile veriyoruz. Profesyonel bir şekilde çevirileri yapan yeminli tercümanlarımız ve dilediğiniz taktirde hızlı çeviri bürolarımızda anında hizmetinizdedir.

Schengen Vizesi Başvuru Formu Tercümesi Hizmeti

Eğer sizde birçok alanda olduğu gibi Schengen Vizesi Başvuru Formu Tercümesinde de çeviri desteği almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Çeşitli dil seçenekleriyle büyük bir zenginliği bünyemizde barındırıyoruz. Güvenilir ve gizliliğinizi koruyan ailemize web site ve web sitelerimizde bulunan numaralardan ulaşabilir nerede olursanız olun bilgi alabilir veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Tercümix becerisi ve güveni ile tercüme artık daha kolay. Müşterilerine sunduğu kaliteden dolayı Tercümix olarak mutluluklar duyuyoruz

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın