Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Sertifika Tercümesi – Çevirisi

Sertifika Tercümesi – Çevirisi yurtdışında öğrenim görmek isteyen kimseler ve yurt dışındaki çeşitli kurumlar tarafından çeşitli eğitimler almış ve sertifikaları almaya hak kazanmış kişilere bu belgelerİ ülkemizde kullanabilmeleri sertifika tercümesi gerekmektedir. Veyahut Türkiye’den almış oldukları sertifikaların denk olan farklı yabancı kurumlarda göstermek tasdik etmek ve kullanabilmek için sertifika tercümesi hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.Sertifika tercümesinin kabul edilmesi için de belgelerin geçerliliğini koruması için bu tercümeler sırasında belli başlı standartların uygulanması gerekmektedir.

image

Sertifika tercümesi hizmeti almanız gereken durumlarda sizlere sertifika tercümesi hizmetini  sunacak olan firmayı seçerken dikkatli davranmanız gerektiğini söyleyebiliriz.  Alanında uzman profesyonel tercümanlar ile çalışan bir firma tarafından yapılacak olan sertifika çeviriniz işlemlerinizin aksamadan yerine getirilebilmesi adına sizler için oldukça önemlidir.

Sertifika Tercümesi – Çevirisi 2020 Kapsamı

 Sertifika Tercümesi – Çevirisi Alanında uzman tercümanlar ile çalışan firmamız müşterilerini memnun edebilmek adına kendini her geçen gün geliştirmektedir. Bazen sertifika tercümesine ihtiyacı olan kullanıcılarımızın acil tercüme ihtiyaçları olabilmektedir. Bu gibi durumlarda sizlerin ihtiyacı olan tercümeyi mümkün olan en kısa süre içerisinde yerine getirmek için 7/24 çalışan ekibimiz ihtiyacınız olan tercüme hizmetini sizlere mümkün olan en kısa süre içerisinde sunacaktır.

 Tercümeler noktasında kullanıcılarımız için önemli olduğunu bildiğimiz bir diğer husus ise fiyatlandırmadır. Sizlere mümkün olan en uygun fiyatlar karşılığında hizmetler sunabilmek için kendimizi geliştirmekteyiz. Piyasadaki mümkün olan en uygun fiyatları sizlere sunarak kaliteli tercüme hizmeti sunmaktayız.

 Sizler de kaliteli sertifika tercüme hizmetini mümkün olan en uygun fiyatlar ile almak istiyorsanız ve İhtiyacınız olan tercümeye en kısa sürede ulaşmak istiyorsanız web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 İhtiyacınız olan tercüme metnini web sitemizdeki ilgili alana yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaşma sağlandığı takdirde ekibimizle çalışarak kaliteli sertifika tercümesi hizmeti alabilirsiniz. 

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın