Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Sicil Gazetesi Tercümesi

Akreditif Tercümesi; sadece ingilizce bilmenin yeterli olmadığı bankacılıkla alakalı teknik bilgileri gerektiren akreditif tercümesi önemli bir tercüme türüdür.

Akreditif Tercümesi; Akreditif ticaret yapmak isteyen kişiye talep edilen evrakları düzenleyip iletmesi şartını yerine getirdiği takdirde belirlenen tutarın ödeneceğini bildiren belgeye denilmektedir. Yani aslında şartlı bir kredi çeşidi olduğunu söyleyebiliriz.

image

Farklı şekillerde kullanılmakta olan akreditif şartın yerine getirilmesine mukabil olan bedelin ödenmesi alanında meydana gelir. Akreditifin kullanıldığı alanlar sırası ile:

  • Vesikalı kredi
  •  Ticaret kredi mektubu
  •  Vesikalı kredi mektubu
  •  Kredi mektubu

Saymış olduğumuz şekillerde kullanılmakta olan akreditif, uluslararası ticarette ve mal alışverişinde bulunacak olan tarafların birbirine tanımadığı durumlarda kullanılmaktadır. Örneğin farklı ülkelerde yer alan alıcı ve satıcıların banka yolu ile kendilerini güvence altına almasına akreditif diyebiliriz.

Akreditif Tercümede Tercumix.com Farkı

Akreditif Tercüme sadece İngilizce bilgisinin yeterli olmadığı bu metinlerinanlaşılabilmesi için gerekli teknik bilgiye sahip olmasını gerektiren akreditif tercüme hizmeti sunacak olan kişilerin alanında uzman profesyoneller olması gerekmektedir.  Birçok tercüme dilinde ve alanında  tercümanlarının yeterliliğine büyük bir özen gösteren büromuz tercüme alanında da alanında uzman tercümanlar ile alanında uzman tercümanlar ile çalışmaktadır.  Akreditif tercüme türünde önemli olan bir diğer unsur ise gizlilik ve güvenlik garantisidir. Büromuz akreditif tercüme hizmeti verdiği firmaların güvenlik ve gizliliğine büyük önem vermektedir.  Akreditif tercüme hizmetine ihtiyacınız olduğunda, İhtiyacınız olan hizmeti mümkün olan en uygun fiyat ile sizlere sunan büromuz ihtiyacınız olan hizmete en kısa sürede yerine getirip İhtiyacınız olan tercüme metnine sizlere teslim edecektir.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın