Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Sigorta Poliçesi Tercümesi

Sigorta poliçesi tercümesi Sigorta poliçeleri, sigorta şirketi ile bireysel veya kurumsal şahıslar arasında imzalana resmi belgelerdir. Bu belgenin içerisinde sigorta kapsamında olan durumlar, oluşacak zararlar durumunda gerekli görülen ödemeler gibi ayrıntılar bulunur. Sigorta poliçesi tercümesi yurtdışında yapmış olduğunuz antlaşmanın istenilen dile tercüme edilmesidir.

Farklı ülkelerde yaşayan vatandaşlarımız veya ülkemizden yurtdışına taşınan kişiler için sigortalar ciddi sorunlar yaratabilmektedir. Belgeler içinde yer alan sözleşme koşulları zaman zaman farklı dillerin kullanılması sebebiyle anlaşılamamaktadır; bu da ileride ciddi sorunlarla karşılaşmanız anlamına gelmektedir.

image

Diğer antlaşmalar gibi sigorta poliçesi tercümesi için de dikkat edilmesi gereken konular vardır. Öncelikle bu belgelerin tercüme edilmesindeki temel amaçlardan biri karşılıklı olarak verilen sözlerin tam anlamıyla anlaşılmasıdır. Kullanılacak dilin etkin kullanılmaması, ucu açık cümlelerin bırakılması yanlış anlamalara sebebiyet vermektedir. İki tarafında karşılıklı olarak aldıkları sorumlulukların tam olarak idrak edilememesi çok ciddi sorunlar oluşturmaktadır. Burada tercüme kalitesi işin içine girmektedir.

Diğer bir önemli husus ise istenilen hizmetin hızlı bir biçimde sağlanmasıdır. İşlemlerinizi hızlandırmak için belgenin elinize hızlı bir şekilde geçmesini sağlamak bizim görevimiz.

Sigorta Poliçesi Tercümesi Hizmeti

Yeminli tercümanları size sağlayacakları en büyük yarar tecrübelerdir. Tecrübeli çevirmenler pek çok evrakı tercüme etmesinden kaynaklı olarak evrakların genel yapısı, anlaşma koşulları gibi geniş konulara zaman içerisinde hâkim olurlar. İyi bir yeminli tercümandan yardım almak isterseniz kesinlikle iyi bir tercüme bürosuna ihtiyacınız olacaktır.

Tercumiz tercüme bürosu olarak bünyemizde bulunan yeminli tercümanlarla birlikte ülkemizin her noktasına hizmet taşımaktayız. Gelişen teknolojiyi sürekli takip ediyor, işlerinizi hızlandırmanız adına bundan faydalanıyoruz. Bizlere iletmiş olduğunuz sigorta poliçesini en hızlı biçimde sigorta poliçesi tercümesi olarak sizlere sunmaktayız. Bizlerle iletişime geçmeniz oldukça kolay; telefon numaramız veya web sitemiz aracılığıyla günün her saati istediğiniz an bizlere ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın