Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Şirket Ana Sözleşme Tercümesi

Şirket ana sözleşmesi tercümesi , şirketlerin kuruluşu sırasında hazırlanan ortaklar arasında imzalanan bir belgedir. Bu belgenin noter tarafından tasdik edilmesi gerekmektedir. Şirket ana sözleşmesinde şirketin ticari ünvanı, şirketten elde edilen karın dağıtım şekli, şirketi temsil yetkisi olan kişilerin bilgileri, genel kurulu ve toplanma şekli, şirketin merkezi, şirket kurucularının adları gibi bilgiler yer almaktadır. 

image

Şirket ana sözleşmesi tercümesi hizmetine ihtiyaç duyabileceğiniz durumlarda kaliteli tercüme hizmeti veren noter tasdikli tercüme büroları ile çalışmanızı öneriyoruz. Ticaret hukuku alanındaki terimlerin bilinmesi, iki dile de hakim olunması, sözleşmede yer alan maddelere eksiksiz şekilde yer verilmesi gibi önemli detaylar üzerinde titizlikle çalışılması gereken bir alandır. 

Şirket Ana Sözleşme Tercümesi 

Noter tasdikli online tercüme bürosu Tercumix.com alanında uzman tercüman kadrosu ve uzun süredir bu alanda çalışıyor olmanın verdiği tecrübeler ile sizlere kaliteli şirket ana sözleşmesi tercümesi hizmeti vermektedir. 

Acil tercümeye ihtiyacınız olduğunda ihtiyacınıza hemen yanıt verebilmek için 7/24 çalışan ekibimiz ile kısa sürede acil tercüme ihtiyacınızı kaliteli şekilde karşılamaktayız.

Tercüme hizmeti almak istediğiniz metni web sitemizdeki ilgili alana yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaşma sağlandığı takdirde, alanında uzman tercüman arkadaşlarımız ihtiyacınız olan şirket ana sözleşmesi tercümesi hizmetini mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere teslim edeceklerdir. 

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın