Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Sözleşme Çevirisi

Sözleşme Tercümesi – Çevirisi Gelişmekte olan Türkiye ekonomisine güç katan ülkemiz firmalarının önemli bir kısmı yurtdışı ile işler yapmaktadır. Yabancı firmalar ile iş yapan bu şirketler sözleşmeleri sırasında sözleşme tercümesine ihtiyaç duymaktadırlar.  Sözleşmenin ne kadar önemli bir belge olduğunu ve şirketin geleceğini, kaderini etkileyecek kadar önemli bir husus olduğunu söylememize gerek olmadığını düşünüyoruz.

 Sözleşme tercümesine ihtiyacınız olduğunda, ihtiyacınız olan sözleşme tercüme hizmetini kaliteli şekilde yapacak olan alanında uzman profesyonel bir yeminli tercüman ile çalışmanız sizler için oldukça faydalı olacaktır. Aksi takdirde yapılacak olan tercümede herhangi bir yanlışlık yapılması şirketiniz için oldukça olumsuz sonuçlar meydana getirebilmektedir. Sözleşme maddelerinin yanlış anlaşılması karşınızdaki şirket ile yapacağınız işlerde aksaklık çıkmasına, işlerinizin aksamasına hatta belki de varsa ortaklıkların bozulmasına dahi sebep olabilmektedir. Herhangi bir tercüme bürosu ile çalışan şirketler,  kaliteli tercüme hizmeti olan firmalar ile çalışanlara göre bu konularda sıkıntılar yaşayabilmektedir.

image

Hassas davranılması gereken bir tercüme türü olan sözleşme tercümesi noter onayı gerektiren bir tercümedir.  Bu nedenle bir not al ile çalışan tercüme bürosundan hizmet almanız sizler için önemli olacaktır. 

Sözleşme Tercümesinde Tercumix.com Farkı 

Sözleşme Tercümesi – Çevirisi Alanında uzman tercümanlar ile çalışan firmamız geçmiş deneyimleri ile pek çok dilde tercüme yapmaktadır. Pekçok alanda kaliteli tercüme hizmeti sunmaktadır. Tercüme hizmetini sizler için online platforma taşıyan firmamız , sizlere kaliteli hizmet sunabilmek için pek çok çalışma yapmaktadır. Yapmış olduğumuz bu çalışmalar sonucunda müşteri ağımızı her geçen gün genişletmekteyiz. 

 Sizler de kaliteli tercüme hizmetini uygun fiyatlar ile bir araya getiren firmamız ile tercüme hizmeti almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizdeki ilgili alana sözleşme metnini yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz.  Detaylı bilgi için mail  veya telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın