Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Türkiye’nin Sözlü Tercüme Bürosu

Akademik yazılarınızda, iş ile ilgili metinlerinizde, çevirmek istediğiniz bütün belgelerde tercüme hizmeti oldukça önemlidir. Yazılı olarak tercüme hizmeti alabileceğiniz gibi bizlerden alacağınız bir diğer çok önemli tercüme türü ise sözlü tercümedir. Sözlü tercüme tercumix.com müşterilerine verilen önemli hizmetlerden biridir. Her tercüme türünde olduğu gibi bu türde de uzman bir kadronun çalışıyor olması almış olduğunuz hizmetten memnun kalmanız adına oldukça önemlidir. Bazı sözlü tercüme türlerinde tercüme bürosunun yapılacak olan sözlü tercüme türünün gerekliliklerini yerine getirecek kadar ekipmanının olup olmaması oldukça önemlidir. Bu noktada sizlere iki önemli sözlü tercüme türünden bahsedebiliriz. Öncelikle ardıl tercümeden bahsedelim, bu sözlü tercüme türünün büyük uluslararası toplantılarda tercih edildiğini söyleyebiliriz. Böyle bir toplantıda iki kişiyi yan yana görüyorsanız, birinin konuşmacı diğerinin ise sözlü tercüme yapacak olan tercüman olduğunu hemen anlarsınız. Konuşmacı konuşmasını yaptıktan sonra, tercüman söylediklerini anında çevirir. Bir diğer tercüme çeşidinde ise tercüman yapılmış olan konuşmayı kulaklık ile dinler ve konuşmacı ile aynı anda tercüme etmeye başlar. Tercüman ile konuşmacının neredeyse aynı anda sözlerini bitirdiğini görebilirsiniz. bu tercüme türlerinden hangisine ihtiyacınız olduğunu bilmiyorsanız bizlerden yardım alabilirsiniz.

image

En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

Fiyat Al

Tercumix ile profesyonel çevirilere sahip olmak gibi fiyat almak da çok kolay. Üstelik sadece 1 dakika içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın