Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Talepname Tercümesi

Bir çeşit resmi evrak olan talepnameler belli başlı uluslararası kurallar çerçevesinde yurt dışındaki yetkili makamlara gönderilecek olan belli başlı kağıtlardır. Bu kağıtlar bir tebligat talebi, bir makamın bilgileri ve ilgili taleplerin yerine getirilmesi için gerekli olan evrakları içermektedir.

image

Bu talep evraklarının yurtdışına gönderileceği durumlarda kişilerin talepname tercümesine ihtiyaçları olmaktadır. Resmi evrak kategorisinde olan bu belgelerin tercümesi yapılırken oldukça hassas davranılması gerekmektedir. Hizmet alacağınız tercüme bürosunun sizlere kaliteli hizmet sunuyor olması oldukça önemlidir. Aynı zamanda yapmış olduğunuzu faaliyetler ile ilgili ve resmi evraktaki bilgilerin güvenliği açısından gizliliğinize dikkat edecek bir büro ile çalışmalar oldukça önemlidir.

Almış olduğunuz talepname tercümesinde yapılacak olan herhangi bir hata talepte bulundunuz devlet ile olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar yaşamanıza ve işlerinizin aksamasına ve zaman kaybetmenize neden olabilmektedir. Bu gibi olumsuz durumları yaşamamak adına hizmet alacağınız tercüme bürosunu seçerken dikkat olmanızı öneririz.

 

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın