Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Tapu Senedi Tercümesi

Kişilerin sahip oldukları gayrimenkullerin göstergesi niteliğinde olan tapu senetleri konusunda tercümeye ihtiyacınız olduğunda alanında uzman tercümanlar ile çalışan bir büro ile çalışmanız sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Uzmanlık isteyen bir tercüme türü olan tapu senedi tercümesi tercümesi yapacak olan kişinin tercüme yapılacak olan dildeki eşya hukuku terimlerine hakim olması gerekmektedir. Eşya hukuku terimlerine hakim olmayan ve çeviri yapacağı 2 dile de yeterli miktarda hakimiyeti olmayan bir tercüman tapu senedi tercümenizde olumsuzluklar yaşamanıza sebep olabilir.

image

Tapu senedi tercümesi belgeniz iletişimde olduğunuz ülke tarafından kabul edilmeyebilir, aynı zamanda tapu durumunuzla ilgili yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Noter onaylı olarak gerçekleştirilmesi uygun olan bir tercüme türü olan tapu senedi tercümesine bazen söz konusu olan gayrimenkulün farklı bir kişiye devrinde ihtiyaç duyulabilir.

Vize başvurusu sırasında, yurt dışı eğitim çalışmaları ve vatandaşlık faaliyetleri gibi durumlarda da tapu senedi tercümesi hizmeti almanız gerekebilir. Uzmanlık gerektiren tercüme türü ilgili hukuki terimler kullanılarak ve yeminli tercümanlar tarafından yerine getirilmesi gerekir. Tapu senedi tercümesi, noter onaylı tercüme hizmeti sunan ve kendini bu alanda kanıtlamış olan profesyonel tercüme büroları ile yapılmalıdır.

 

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın