Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Tır Karnesi (Carnet) Tercümesi

Tır Karnesi Tercümesi Yurtdışı ile yapılan ticaretlerde en sık kullanılan araçlardan biri olan tırların, gümrük giriş ve çıkışlarında aksaklık yaşaması mümkün olabilmektedir. Bunun nedenlerinden biri tır karnesi tercümesi belgesinin eksik veya hatalı olmasıdır. Bu hatalar çeviri bürolarından kaynaklanabilmektedir. Tercih edeceğiniz tercüme bürosu mutlaka alanında uzman kişilerden oluşmalı, gerekli durumlarda sizlere destek sağlamalı ve belgeleri doğru bir şekilde hazırlamalıdır.

Kat etmeniz gereken yol uzadıkça problem yaşama olasılığınız da o derece de artacaktır; bu sorunlarla karşılaşma şansınızı minimuma indirmeniz açısında mutlaka kaliteli tercümelerle yola çıkmalısınız.

image

Tır karnesi tercüme uluslararası geçerliliği olan, tır ve taşıdığı ürün ile alakalı bilgileri içerisinde barındıran belgelerdir. Gümrük kontrolleri sırasında öncelikle istenen evraklardan biri olduğu ve resmi geçerliliği bulunması sebebiyle dili yalın ve açıklayıcı olmalıdır. İstenilen belgenin düzenlenmesi için tercüme büroları sizlere destek sağlamaktadır. Resmî belge olması sebebiyle kullanılacak üslup ona göre resmi olmalı, içeriğinde olması gereken bilgiler doğru ve eksiksiz bir biçimde çevrilmelidir. Unutulmamalıdır ki bazı ülkelerin giriş ve çıkışlarında bu belgenin eksik olması veya doğru bir biçimde düzenlenmemiş olması ülkeye girmeniz için bir engel olacaktır.

Tır Karnesi Tercümesinde Tercumix Farkı

Tır Karnesi Tercümesi Tırın nereye gideceği, gideceği rota üzerinde uğrayacağı gümrükler kontrol edilmeli, gerekli durumlarda birden fazla dilde çeviri yapılmalıdır. İhtiyaç duyulan dillerde gerekli tercümeler en hızlı şekilde oluşturulduktan sonra artık yola çıkmaya hazırsınız demektir.

Tercümix ekibi olarak sizlere yüksek kaliteli hizmeti hızlı bir biçimde ve uygun fiyatlarla sunmaktayız. Sadece tır karnesi tercüme değil, aynı zamanda ihtiyacınız olan resmi ya da gayri resmî evraklarında tercümesini yapmaktayız. Yaptığımız tercümeler uzman ekiplerimiz tarafından kontrol edilerek sizlere verilmektedir. Aldığınız hizmet sonucu gümrüklerde tercüme konusunda sıkıntı yaşamayacak, yolunuza gönül rahatlığıyla devam edeceksiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın