Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Uluslararası Doğum Belgesi Tercümesi

Uluslararası Doğum Belgesi Tercümesi Yurt dışına çıkmak isteyen kişilerin vize işlemleri sırasında, ikamet işlemleri sırasında ve aynı zamanda yurtdışı ile resmi evlilik işlemleri olacak olan kişilerin bu çalışmaları yürütebilmeleri için uluslararası doğum belgesine ihtiyaçları vardır. 

Doğum belgesi üzerinde kişinin anne baba adı, doğum yeri ve doğum tarihi gibi bilgilerin yer aldığı resmi bir belgedir. Günlük hayatta çok fazla kişinin ihtiyaç duymadığı bir belge olduğundan dolayı uluslararası doğum belgesi tercümesi konusunda kaliteli hizmet alacağınız bir yer bulmanın pek kolay olmadığını söyleyebiliriz. 

image

 Doğum belgenizi yurtiçinde ve yurtdışında bulunmanıza göre farklı yerlerden temin edebilirsiniz.  Türkiye içerisinde iseniz nüfus müdürlükleri tarafından veya bulunduğunuz ilçedeki nüfus müdürlüğüne giderek uluslararası doğum belgesi için müracaatta bulunabilirsiniz. 

Uluslararası Doğum Belgesi Tercümesinde Tercumix Farkı

Uluslararası doğum belgesi tercümesi Yurtdışında bulunduğunuz noktalarda Türkiye’ye dönerek bizzat bu belgeyi alabilirsiniz,  veya birine vekalet vererek bu kişinin sizin adınıza bu işlemi yerine getirmesini sağlayabilirsiniz. Son olarak bulunduğunuz ülkedeki konsolosluğa başvurarak uluslararası doğum kayıt örneği için başvuruda bulunabilirsiniz.

 Almış olduğunuz bu belgenin yurtdışında geçerli olabilmesi için, belgeyi düzenleyecek olan makam tarafından apostil köşesinin bu belge üzerinde yer alması gerekmektedir. Apostil kaşesinin basıldığı doğum belgesi yurtdışı işlemleriniz sırasında sizler için oldukça önemli olacaktır.

Uluslararası doğum belgesi tercümesi hizmeti almanız gereken durumlar ise uluslararası doğum belgesi almak istediğiniz, fakat bu ülkenin dilini bilmediğimiz durumlardır. Bu durumda bu resmi evrakın doğru bir şekilde tercüme edilmesi, alanında uzman tercümanlar tarafından hizmet sunan noter yeminli bir tercüme bürosu ile gerçekleşmelidir. . 

 Yapmış olduğumuz çalışmalarının uzun süredir devam ediyor olmasının sonucunda bizler tercumix.com olarak sizlere uluslararası doğum belgesi tercümesi hizmetini mümkün olan en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. 

Tercüme hizmeti almak istediğiniz metin ile ilgili fiyat bilgisine ulaşmak istiyorsanız, tercüme edilmesini istediğiniz metni web sitemizdeki ilgili alanadiyerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın