Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Uygunluk Belgesi Tercümesi

Uygunluk Belgesi Tercümesi kısaca CE belgesi olarak adlandırılan bu belge, AB tarafından belirlenmiş olan çeşitli alanlardaki kriterleri içeren bir belgedir. CE belgesi bulunmayan ürünlerin AB üye ülkelerine alınması yasaktır. AB ülkeleri ile ticaret yapmak isteyen firmaların bu belgeye sahip olmaları zorunluluktur. 

İthalat, ihracat yapan firmalar bu belgeye ihtiyaç duymaktadırlar. Yabancı bir ülkeye bildirilecek olan CE belgesi noktasında firmaların uygunluk belgesi tercümesi hizmetine ihtiyaçları olmaktadır.

image

Tercüme hizmeti verdiğimiz uygunluk belgeleri: 

  • AT Belgesi
  • CE Belgesi
  • TSE Belgesi
  • EC Belgesi

Uygunluk Belgesi Tercümesi için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uygunluk Belgesi Tercümesi Bizler online noter tasdikli tercüme bürosu Tercumix.com olarak uzun süredir bu alanda hizmeti veriyor olmamız sayesinde edindiğimiz tecrübeler ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti vermekteyiz. Oldukça geniş ve alanında uzman bir tercüman kadrosu ile çalışmaktayız. Ekip arkadaşlarımızın mesleki yeterlilikleri noktasında oldukça hassas davranmaktayız. Göstermiş olduğumuz bu hassasiyetler sonucunda memnun müşteri ağımızı her geçen gün genişletmekteyiz.

Uygunluk belgesi tercümesi hizmeti noktasında acil tercüme hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gibi durumlarda ihtiyacınız olan tercüme hizmetini kısa sürede size teslim etmek isteyen ekibimiz cumartesi pazar demeden çalışmaktadır. 

Kaliteli hizmet, uygun fiyatlar ve hızlı teslimatı sizler için biraraya getirerek bir tercüme bürosundan bekleidğiniz her şeyi karşılamak istedik. Uzun süredir bu amacımız doğrultusunda başarı ile çalıştığımızı söylemekten gurur duyarız. 

Uygunluk Belgesi Tercümesi İletişim 

Tercüme hizmeti almak istediğiniz metni web sitemizdeki ilgili alana yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaştığımız takdirde,  sizin tek yapmanız gereken teslim tarihine kadar keyif içinde beklemekdir. İhtiyacınız olan tercümeyi mümkün olan en kısa sürede teslim edeceğimize emin olabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, web sitemizden alacağınız telefon veya mail adreslerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın