Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Vatandaşlık Belgesi Tercümesi

Vatandaşlık belgesi tercümesi Hangi ülkenin vatandaşı olduğunuzu belirten resmî belgelere vatandaşlık belgesi denir. Bu belgeler özellikle yurtdışı ziyaretlerinde istenecek olan resmi bir belgedir. Gitmek istediğiniz ülkenin konsolosluğa vize başvurusu esnasında bir takım resmî belgeler istenmektedir. Vatandaşlık belgesi tercümesi deistenen belgelerden biridir. Tercüme edilmiş belge yanında mutlaka belgenin orijinali de elinizde olmalıdır. 

image

Sadece yurtdışı seyahatlerinde değil aynı zamanda yurtdışında yaptırmak istediğiniz bazı işlemler için de sizden istenebilir. Böyle durumlarda orijinal metninin yanı sıra çeviri metinlere de ihtiyacınız olacaktır. Bazı resmi daireler orijinal evrak da talep edebilmektedir.

Vatandaşlık Belgesi Tercümesinde Tercumix Farkı

Vatandaşlık belgesi tercümesi yapılırken ne alanda kullanılacağına göre dikkat edilmelidir. Dili resmi olmalı ve çeviri esnasında yanlış anlamaya mahal vermeyecek sözcükler tercih edilmelidir. Aksi durumlarda belge geçerliliğini yetirebileceği gibi istemediğiniz işlemlerin de yapılmasına neden olabilmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek için alınacak en güzel önlem alanında uzman ve tecrübeli kişilerle çalışmaktır. Yıllardır sürdürdüğümüz tercüme işlemleri ile sizlerin yanındayız.

Dünyamızda İngilizce her ne kadar kabul görse de diğer resmi evraklarda olduğu gibi Vatandaşlık belgesi tercümesi için de resmi dil kullanılmalıdır. Belgenin alakalı olduğu ülkenin resmi dilinin iyi bilinmesi bu nedenle önemlidir.

Yapacağınız işlemler için elbette hızda önemlidir. Yapılacak tercüme hızlı bir biçimde elinize geçeli; hızlı geçtiği kadar kaliteyi de sağlamalıdır. Tercümix ekibi olarak talep ettiğiniz dil doğrultusunda Vatandaşlık belgesi tercümesi ve diğer resmi evrakları da hızlı bir biçimde tercüme edeceğiz. İşlerinizin aksiliğe uğramaması ve bizden memnun kalmanız için sürekli çalışmaktayız. Geniş kadromuz ve uzman ekiplerimiz edindikleri tecrübeler sayesinde sadece çeviri yapmayacak çıkabilecek sorunların da önüne geçecektir. Resmi evrakların tercüme edilmesi için internet sitemizden alacağınız iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın