Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Vekalatname Tercümesi

Vekaletname tercümesi yurtdışındaki bir kimseye vekaletname vereceğiniz durumlarda ihtiyacınız olacak bir tercüme türüdür. 

Vekaletname tercümesi dikkat edilmesi gereken bir tercüme türüdür. Gerekli hukuki terimlerin bilinmesi gerekmektedir. Tercüme hizmetini verecek olan kişinin tercüme yapacağı dile hakim olması gerekmektedir. Yeterli profesyonelliğe sahip olmayan bir tercüman tarafından yapılacak tercüme sizler için oldukça faydalı olacaktır. 

image

Vekaletname tercümesinde yapılacak olan herhangi bir hata resmi işlemlerinizde birçok olumsuz durum yaşamanıza sebep olmaktadır.  Bu gibi durumları yaşamamak adına kaliteli hizmet sunan bir noter onaylı tercüme bürosundan vekaletname tercümesi hizmeti alabilirsiniz. 

Noter Onaylı Tercüme Bürosu Tercumix.com

Uzman tercüman ekibimizle uzun süredir bu alanda çalışıyor olmamızın verdiği tecrübe ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunmaktayız. Acil tercüme hizmetine ihtiyacınız olduğu durumlarda, ihtiyacınız olan hizmeti mümkün olan en kısa sürede teslim edecektir. 

Tercumix.com İletişim 

Kaliteli noter onaylı tercüme hizmetini uygun fiyatlar ile bir araya getiren büromuzdan hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tercüme hizmeti almak istediğiniz metni web sitemizdeki uygun alana yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaştığımız takdirde ihtiyacınız olan hizmeti kısa sürede alabilirsiniz. 

Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz telefon veya mail yolu ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın