Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Türkiye’nin Yazılı Tercüme Bürosu

Sayıları her geçen gün artan tercüme bürolarının, tercüme hizmetine duyulan ihtiyacı gözler önüne serdiğini söyleyebiliriz. İki farklı tercüme türü olduğunu söyleyebiliriz, bu türler sözlü ve yazılı tercümedir. Çeviri bürolarının yaptığı faaliyetlerin büyük bir kısmı metin çevresinden oluşmaktadır.

İşletmelerin, eğitim kurumlarının,tıp fakültelerinin, hukuk bürolarının ve yurt dışında şube açacak olan çeşitli restoranların diğer uluslar ile olan iletişimlerini sürdürmek aynı zamanda yurtdışına açılmak amacıyla yazılı tercüme hizmetinden faydalandıklarını söyleyebiliriz.

Günümüzde pek çok işletmenin, hizmet verenin dijital dünyada varlıklara olduğunu biliyoruz. Tercüme büroları da açmış oldukları web siteleri ile birlikte sizlere evinizden çıkmanıza gerek kalmadan yüksek kaliteli tercüme hizmeti sunmaktadırlar. Bu noktada uygun tercüme sitesi seçiminiz, sizler için fark yaratacaktır. Yazılı tercüme yapacak olan kişinin çevrilecek olan iki dile ve aynı zamanda iki kültüre de hakim olması oldukça önemli bir husustur. Metnin aslına sadık kalarak çevrilebilmesi, metnin anlamında bir bozukluk meydana gelmemesi için çeviri yapacak olan kişinin bu alandaki gerekli yeterliliğe sahip olması gerekmektedir.

image

En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

Fiyat Al

Tercumix ile profesyonel çevirilere sahip olmak gibi fiyat almak da çok kolay. Üstelik sadece 1 dakika içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın