Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

İngilizce Tercüme

İngilizce tercüme günümüzde oldukça rağbet gören bir tercümedir. İngilizce Çince’den sonra Dünya’da en çok konuşulan ikinci dildir. Amerika ve İngiltere devletlerinin resmi dilinin İngilizce olması bu konu üzerinde etkili olmuştur. İngilizce aynı zamanda pek çok farklı devletin resmi dilidir. Aynı zamanda Türkiye de dahil olmak üzere birçok farkı ülkede üniversitelerde eğitim dili olarak İngilizce tercih edilmektedir.

Belli bir alanda detaylı bilgi sahibi olmak isteyen pek çok insanın karşısına İngilizce metinler çıkmaktadır. Çoğu akademik makale ve bilimsel çalışmalar bu dilde yapılmaktadır. Finans, bilişim, sağlık gibi pek çok alanda bilgi içeren metinlerin İngilizce olması kaliteli İngilizce tercüme ihtiyacını ortaya koymaktadır. Tercümesi yapılacak olan metnin içerdiği konuya hakim olmayan bir tercüman metnin anlamında bozulmalara sebep olabilmektedir. O nedenle konuya ve dile hakim tercümanların olduğu kaliteli tercüme hizmeti sunan bir tercüme bürosu ile çalışmanız sizler için oldukça faydalı olacaktır.

Ülkemiz ile Almanya arasında pek çok ticari ve ekonomik faaliyet gerçekleşmektedir. Bu faaliyetler sırasında simultane ve yazılı çevirilereihtiyaç duyulmaktadır. Almanlar ile imzalayacağız şirket evrak ve sözleşmelerinizde yazılı tercüme hizmetine ihtiyacınız olabilir. Pek çok Türk’ün yaptığı gibi Almanya’da çalışmak istiyorsanız ihtiyacınız olan evraklar için noter onaylı tercüme hizmeti almanız gerekebilir. Bu noktada işlerinizin uzamadan mümkün olan en kısa sürede halledilmesini sağlayacak olan kaliteli tercüme hizmetini almanız sizler için faydalı olacaktır.

Almanca gerek gramer yapısı gerek telaffuzları ile tercüme noktasında uzmanlık gerektiren bir dildir. Yeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan bir büro ile çalışmanız sizler için olumsuzluklar yaşamanıza sebep olabilir. Bu kadar önemli işlerinizde sorun yaşamamanız adına çalışacağınız tercüme bürosu seçiminde oldukça dikkatli davranmalısınız.

İngilizce Tercüman Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Noter onaylı İngilizce çeviri hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda yeminli bürolarından hizmet alabilirsiniz. Yazılı metinlerde İngilizce çeviri hizmetlerine ihtiyaç duyulduğu gibi, uluslararası toplantılarda veya şirketinize yabancı misafirleriniz geldiğinde sözlü İngilizce çeviriye ihtiyacınız olabilir. Gerekli teknik altyapıya ve donanıma sahip olan tercumix.com sözlü İngilizce tercüme hizmetini en uygun fiyatlı ve kaliteli şekilde sunar.

Tercüme edilmesine bu denli ihtiyaç duyulan ve hizmet veren pek çok büronun olduğu bir tercüme türünde önemli olan kaliteli hizmet veren adresi bulabilmektir. Yazılı belgelerinizde veya sözlü tercümelerde herhangi bir olumsuz durumlar karşılaşmamanız adına tercumix.com sizler için doğru adrestir. Almak istediğiniz hizmet ile ilgili fiyat bilgisine ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazılı tercüme hizmeti almak istiyorsanız çevrilmesini istediğiniz metni websitemize yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Almanca Tercüme Genel

9
1 Almanca Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Almanca Tercüme İdeal

14
1 Almanca Tercüman
2 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Tercüme Pro

17
2 Tercüman
2 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Tercüme Ultra

24
3 Tercüman
4 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek
İngilizce 
 Tercüme 
 Tercüme 
Türleri

İngilizce Tıbbi Tercüme

İngilizce Tıbbi Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler

İngilizce Teknik Tercüme

İngilizce Teknik Tercüme Hizmetlerinde Çağın Gerekliliklerini Karşılıyoruz

İngilizce Hukuki Tercüme

İngilizce Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Profesyonellere Güvenin, Karlı Çıkın

İngilizce Acil Tercüme

İngilizce Acil Tercüme Hizmetlerinde 7 Gün 24 Saat Hizmet Sunuyoruz            

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın