Üniversiteden E-devlet Onaylı Sertifika A1- A2 Almanca Eğitimi Sertifikası

$0.00

Açıklama

Üniversiteden E-devlet Onaylı Sertifika A1- A2 Almanca Eğitimi

Uluslararası geçerliliği olan E-Devlet onaylı A1- A2 Almanca Eğitimi sertifikası sahibi olmak ister misiniz? Uzaktan eğitim ile gerçekleştirilen Üniversiteden Almanca A1-A2 sertifika Eğitimi programlarına katılım sağlayarak kısa süre içerisinde sertifika sahibi olabilirsiniz.

A1- A2 Almanca Eğitimi Sertifikası Nedir?

Temel düzeyde Almanca dil bilgisini kapsayan A1- A2 Almanca Eğitimi ile Almanya’ya yönelik yapacağınız vize başvurularından sizden istenen sertifikaya kolayca ulaşabilirsiniz. Verilecek olan Almanca A1-A2 sertifika MEB onaylı olup E-Devlet de kayıtlıdır. Ayrıca bu sertifika uluslararası geçerliliğe de sahiptir.

A1- A2 Almanca Sertifika Eğitimi Ne Kadar Sürer?

Uzaktan eğitim kurumu tarafından sunulan A1- A2 Almanca Eğitimi sertifika programı yaklaşık olarak 1 ay sürmektedir. Elbette ki bu süreç sizin eğitime ayıracağınız zamana göre değişim göstermektedir. Eğitim sürecinde sunulan eğitim materyalleri sistem de kayıtlı olan videolar ile sağlanmaktadır. Dilediğiniz araç ile dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak Almanca A1-A2 sertifika için uzaktan eğitimi başlatabilirsiniz.

Neden A1- A2 Almanca Eğitimi Almalıyım?

Temel düzeyde Almanca bilgisine sahip olan kişilerin uluslararası geçerliliğe sahip bir belgeye ihtiyaç duymaları mümkündür. Ayrıca Almanya göç yasası kapsamında en az A1- A2 Almanca dil bilgisi olması istenmektedir. Şayet Almanya’ya yönelik göç ya da vatandaşlık gibi işlemleriniz var ise bu sertifika programı sizin için en hızlı ve pratik çözüm olacaktır.

Üniversiteden Almanca A1-A2 sertifika eğitimi 1 ay gibi kısa sürede tamamlayarak sertifika sınavına girebilirsiniz. Başarılı olmanız durumunda sertifikanızı E-Devlet üzerinden temin edebilirsiniz.

A1- A2 Almanca Eğitimi Sertifika Programı Katılım Koşulları