Üniversite’den E-Devlet Onaylı Sertifika A1 Almanya Aile Birleşimi Eğitimi Sertifikası

$0.00

Açıklama

Üniversite’den E-Devlet Onaylı Sertifika A1 Almanya Aile Birleşimi Eğitimi

Üniversiteden E-Devlet onaylı A1 Almanya aile birleşimi eğitimi yurt dışına gitmek isteyen kişilerin sıklıkla araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Almanya vatandaşı veyahut çift vatandaşlığı olan kişilerin ailelerinin yanına getirilmesi için düzenlenen eğitim artık online bir şekilde de verilmektedir.

Almanya hükümetinin oturum verme şekillerinden bir tanesi olan aile birleşimi eğitimi için üniversite onaylı çeşitli kurslar bulunmaktadır. Bu kurslarda alınan eğitimler neticesinde gireceğiniz sınavı geçmeniz durumunda Almanya da ki aile bireyinizin yanına gitmeyi hak kazanabilirsiniz.

Almanca A1 Belgesi Ne İşe Yarar?

A1 Almanya aile birleşimi eğitimi insanların ne işe yaradığını merak etmesine sebep olmuştur. Ancak Almanya da yaşayabilme hakkını kazanabilmeniz için Almanya anayasasının 6. Maddesi yabancılar yasasının 17-23 maddelerince bu eğitim zorunlu hale getirilmiştir. Almanya da ikamet eden eşiniz ya da Alman vatandaşı olan eşinizin yanına gidebilmeniz için bu eğitimi almalı ve sınavını başarılı bir şekilde geçmeniz gerekmektedir.

Almanya yeni göçmen yasası kapsamında en az A1-A2 seviyesinde dil bilgisini şart koşmuştur. Bunun amacı ise aile birleşimi ile Almanya’ya gelecek olan kişilerin gerek iş gerekse de sosyal hayatlarında uyum sorunu yaşamalarını önlemektir. Bu nedenle de Almanya aile birleşimi vizesi almak için başvuru yağacaksanız Almanca dil bilgisini gösterecek olan Almanca A1 belgesi sahibi olmanız gerekmektedir.

Bu doğrultuda Almanya hükümeti size oturum verme hakkını tanımaktadır. A1 Almanya aile birleşimi eğitimi başarılı bir şekilde bitirildikten sonra Almanya da orta düzeyde yaşam koşullarına ayak uydurabileceğinizin bir nevi kanıtlanma sürecini kapsayan belgelemedir. Alacağınız eğitimler basit dil kalıpları olduğu kadar Almanya yasası ve kurallarını da öğrenme imkânını size sunmaktadır.

A1 Almanya aile birleşimi eğitimi veren kurs merkezimiz üniversite onaylı olduğu için her yer de geçerlilik göstermekte olup başarılı bir şekilde kursu bitirmenize yardımcı olmaktadır. Çeşitli kurslara nazaran alanında uzman kişilerce evinizden online bir şekilde eğitiminizi alarak en kısa zamanda Almanya’ya eşinizin yanına gitme hakkı kazanabilirsiniz.

A1 Almanya Aile Birleşimi Eğitimi Almak Zor Mu?