Üniversite’den E-devlet Onaylı Sertifika ISO 45001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi Sertifika

$0.00

Kategoriler:

Açıklama

Üniversite’den E-devlet Onaylı Sertifika ISO 45001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

ISO 45001 Belgesi sahibi işyerlerinde çalışan personelin ISO 45001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi almış olması tercih edilir. Çünkü bu kalite standardı için tüm gerekli olan unsurlara hakim olması işletme için büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Üniversiteden E-devlet onaylı ISO 45001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi sertifikası için kurslarımıza kayıt olarak hızlı bir şekilde sizde sertifika sahibi olabilirsiniz. Uzaktan eğitim ile gerçekleştirilen 1 aylık eğitim süreci sonunda elde edeceğiniz sertifika kariyerinizde olumlu bir değişim yaratacaktır.

ISO 45001 Standardı Nedir?

ISO 45001 standardı iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak amacı ile belirlenen bir kalite yönetim standardıdır. Hedeflenen ise kurumların gerek uluslararası standartlara ulaşması gerekse de yasal mevzuat çerçevesinde minimize edilmiş riskler ile sağlıklı ve güvenli çalışma alanları oluşturulmasıdır. ISO45001 standardı amaçları; Çalışanları ve işletmeyi korumak kadar üretim güvenliğini de sağlamak olarak ifade edilebilir.

ISO 45001 iş sağlığı ve güvenliği standardı sayesinde çalışanlar için sağlıklı ve güvenilir çalışma alanlarının oluşturulması, işletmeleri için gerek maddi gerekse de manevi zararların en az indirilmesi sağlanabilmektedir. Ayrıca bu belge sayesinde iş kazaları, meslek hastalıkları sebebi ile ortaya çıkabilecek iş kayıplarının önlenebilmesini ve iş akışının sağlıklı bir şekilde yerine getirilebilmesini sağlar.

ISO 45001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi İçin Kimler Başvurabilir?

Çoğu sertifika programımızda olduğu gibi Üniversiteden E-Devlet onaylı ISO 45001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi sertifikası için her hangi bir başvuru şartı yer almamaktadır. Kişinin okur yazar olması yeterli olup dilediği yerden ve dilediği cihazdan eğitimlere katılım sağlayabilmektedir.

Kişinin 18 yaş üstü olması dışında bir şart aranmayan ISO 45001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi için Türkiye’nin ve dünyanın istediğiniz yerinden başvuru yapabilirsiniz. Kolayca kayıt yaptırdıktan sonra sisteme giriş yapmanız ve size uygun gün ve saatlerde eğitimlere katılmanız yeterli olmaktadır.

ISO 45001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi Ne İşe Yarar?